Ahmet Efe İnşaat
İletişim: 0 (216) 365 43 22
.: HAKKIMIZDA

1980 – 1999 yılları arasında İstanbul Avrupa Yakasında, Kağıthane ve Şişli bölgelerinde çeşitli inşaatlarda kalfalık müteahhitlik ve taşeronluk gibi alanlarda hizmet vermiş olan firmamız bir aile yapılanması olup, saydığımız hizmetleri zamanın şartlarına göre en üst seviyede yapmaya çalışmış ve çevresinde güvenilir bir izlenim bırakmıştır.

Ülkemizin başına gelen üzücü 1999 depreminden sonra sektör durağan bir döneme girmiş ve aile bireyleri farklı alanlarda ticaret hayatlarına devam etmişlerdir.

2004 yılından beri İstanbul Anadolu Yakasında faaliyet gösteren Ahmet Efe Kapı Mobilya ve Orman ürünleri olarak 2010 yılında Ümraniye mağazamıza ek olarak Ataşehir mağazamızıda devreye soktuktan sonra, ata mesleğimiz olan inşaatçılığa dönmeye karar verip; ticaret hayatımıza Ahmet Efe İnşaat ve Orman Ürünleri olarak devam etmekteyiz.

Şimdilik Sancaktepe ve Çekmeköy bölgelerinde kat karşılığı inşaat projeleri ile her yaptığımız yeni işte çıtamızı bir kademe daha yükseltip ileriye doğru bir adım daha atmayı hedeflemekteyiz.

Amacımız her seferinde çok daha güzel ve çok daha kaliteli binalar üretip, arsa ve daire sahiplerimiz ile ilelebet dostluğumuzu devam ettirirken kendilerini birer referans olarak yeni işlerimize örnek gösterebilme gururunu yaşamaktır.

 
Ahmetefe.com.tr 2013© Tüm Hakları Ahmet Efe Mutfak Kapı Mobilya ve Orman Ürünleri'ne aittir.